Kontakt

Dane adresowe

Heating Polska sp. z o.o.

ul. Sosnowa 17a

62-510 Konin

Godziny pracy: 8.00 - 16.00

 

 

Obsługa biura

e-mail:

tel.: +48 22 378 23 63

Wsparcie techniczno - handlowe

e-mail: 

tel.: +48 600961844;    tel.: +48 538390274;    tel.: +48 600960812

Wypełnij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie bądź zgłoś przez niego usterkę. Prosimy pamiętać o wpisaniu aktualnego adresu e-mail bądź numeru telefonu abyśmy mogli się z Państwem skontaktować. Podanie błędnych lub niepełnych danych uniemożliwi Państwu otrzymanie odpowiedzi z naszej strony.

 


Skontaktuj się z nami lub zgłoś usterkę

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Heating Polska sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi wiadomości przesłanej przez udostępniony formularz lub udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoją wiadomość/ pytanie. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci uprawnieniach znajdują się w Polityce Prywatności.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Heating Polska sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji usług związanych z gwarancją udzieloną na produkty Administratora, przyjmowania i rozpatrywania reklamacji oraz realizacji obowiązków Administratora wynikających z tej gwarancji. Podanie danych oznaczonych jako obowiązkowe, jest dobrowolne, lecz wymagane w celu przyjęcia i obsługi reklamacji, a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości obsługi reklamacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu uprawnieniach znajdują się w Polityce Prywatności.

 

Nasza strona internetowa wykorzystuje tylko niezbędne pliki cookies, potrzebne w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naszej strony internetowej.
Więcej informacji o plikach cookies i przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności